Sushi obědové menu

Rozvoz sushi

11/00-13/00

Objednávky +420 776 701 626

Alergeny:

(1) Obiloviny obsahujíci lepek a výrobky z nich, (2) Korýši a výrobky z nich, (3) Vejce a výrobky z nich, (4) Ryby a výrobky z nich, (5) Podzemnice olejná (arašídy) a výrobky z nich, (6) Sójové boby(sója) a výrobky z nich, (7) Mléko a výrobky z něj, (8) Skořápkové plody (mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamie) a výrobky z nich, (9) Celer a výrobky z něj, (10) Hořčice a výrobky z ní, (11) Sezamová semena (sezam) a výrobky z nich, (12) Oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších 10mg, ml/kg, l, vyjádřeno SO2, (13) Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj, (14) Měkkýši a výrobky z nich

Objednávka / Order here

Obědové sety rozvážíme od 3 ks menu (napr. 3x fish menu bez polévky anebo 2x fish menu a 1x vege menu), takeaway neomezeně. Platba stravenkami max 5ks. Objednávka bude automaticky potvrzená emailem.
We are delivering lunch sushi from 3 pcs up (e.g. 3x fish menu without soup or 2x fish menu and 1x vege menu), takeaway without limit. For one order we accept 5 food vouchers max. Your order will be automatically confirmed.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

[huge_it_forms id=“2″]

+ There are no comments

Add yours